فهرست بستن

سوالات متداول

وارد داشبورد کاربری خود شوید، با مراجعه به قسمت گذارش سفارشات می توانید تمام سفارشات خود را پیگیری کنید.

چنانچه بعد از پرداخت به سایت باز نگشتید و یا خرید ناموفق به شما نمایش داده شود، بخاطر اختلالات اینترنتی و یا درگاه پرداخت بوده و مبلغ ظرف مدت ۲۴ ساعت مبلغ به حساب شما باز خواهد گشت. اگر به هر دلیل مبلغ به حساب شما تقدیم نگردد، ما سراپا در خدمتیم.

متاسفانه همانطور که در قوانین گفته شده بعد از ثبت سفارش امکان لغو سفارش وجود ندارد.

دیدوپلاس استارتاپی از مجموعه ی کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات پیوند با تجربه ای بالغ بر ۳۰ سال در زمینه ی انفورماتیک قدرتمندترین وب سایتی است که در زمینه بهینه سازی شبکه های اجتماعی اقدام به فعالیت می کند پیشنهاد ما این است که یک بسته ارزان را به عنوان تست سفارش دهید تا اعتماد شما جلب شود.

از آنجا که فالوور ها واقعی هستند آنفالو امری کاملا طبیعیست. ما همیشه ۵۰ درصد بیشتر از مقدار سفارش فالوور برای اکانت فالوور ثبت می کنیم. به عنوان مثال چنانچه شما ۱۰۰۰ فالوور سفارش بدید ما ۱۵۰۰ فالوور ثبت می کنیم تا در صورت آنفالو ۵۰۰ فالوور ۱۰۰۰ فالووری که قبلا سفارش داده شده برای اکانت باقی بماند ولی لطفا در نظر داشته باشید سفارش شما ۱۰۰۰ عدد است نه ۱۵۰۰ .

لطفا روی عبارت Views زیر پست کلیک کنید تا تعداد لایک ها رو مشاهده کنید اگر تعداد لایک ها کم تر از مقدار سفارش بود کد سفارش را ارسال کنید.

خیر، از آنجا که ما لینک پست را از شما درخواست میکنیم، شما میتوانید تک تک برای هر پست لایک سفارش دهید.

در دیدوپلاس همیشه سعی شده است قیمت ها در ارزان ترین حالت ممکن باشد به همین دلیل امکان تخفیف بیشتر وجود ندارد، اما از آنجا که ما شما را دوست داریم، قطعا شما را با اعتبار های رایگان سوپرایز خواهیم کرد.

در حال حاضر با توجه به کمبود ظرفیت امکان ارائه API وجود ندارد.